Správa bytových domů

Bytový dům hostavice

43 jednotek

S firmou Reality 13 spolupracuje naše SVJ v podstatě od začátku. Jsme novostavba, takže jme byli na začátku moc rádi za kvalifikovanou pomoc při komunikaci s developerem. Na domě bylo hodně nedostatků proto bylo potřeba řešit velké množství reklamací.
Výborná komunikace a profesionalita. Opravdu kladně hodnotím portál, kde je vše přehledné a aktualizované. Pro mě jako člen výboru je to opravdu velké ulehčení. Kdykoliv potřebuji mohu si vše dohledat.

Marie K.

Bytový dům Říčany

3 jednotky

Firmu jsme si vybrali na základě nejlepší cenové nabídky. Všechno proběhlo v pořádku. Spravují náš dům již dva roky a jsme spokojení.

Martina H.

Bytový dům Vršovice

10 jednotek

Před několika lety jsem si koupil byt v malém činžovním domě, kde – jak jsem velmi rychle zjistil – již několik let nefungovalo SVJ. Dohodli jsme se s ostatními majiteli, že si na správu domu najmeme společnost Reality 13, kterou mi doporučili přátelé. Ta dala léta zanedbávanou administrativu domu rychle do pořádku a od té doby jej spravuje k naší plné spokojenosti.

Marek H.

Bytový dům Nučice

18 jednotek

Jsme s firmou velice spokojeni, vše probíhá v pořádku.

Martina H.

Bytový dům Hobšovice

3 jednotky

V naší obci jsme realizovali projekt pro sociálně znevýhodněné občany. Pro správu objektu jsme ve výběrovém řízení zvolili firmu Reality13. Převzetí domu do správy proběhlo v pořádku. Mohu jen doporučit.

Jitka J.

Správa bytů

Správa bytu v centru Prahy

Kontakt na paní Tomáškovou jsme dostali již před několika lety a jsme za to moc rádi. S manželem jsme velice pracovně zaneprázdnění a nechtělo se nám po práci řešit ještě problémy s pronajímaným bytem. Paní Tomášková nás vždy jen informuje, co se v bytě děje, ale vyřeší vše za nás. Za nás můžeme jen doporučit.

Věra a Jirka T.

Správa bytu Praha 9

S paní Tomáškovou jsem se seznámila při koupi svého bytu. Byt jsem kupovala jako investici a popravdě jsem se obávala, zda hned najdu vhodného nájemníka. Vzhledem k tomu, že koupě bytu probíhala hladce, rozhodla jsem se požádat paní Tomáškovou o pomoc s hledáním nového nájemníka. Vše proběhlo opětovně na jedničku. O byt se mi stará dodnes.

Kristýna B.